Stavba rodinných domů

Úvod»Naše služby»Stavba rodinných domů

Stavba rodinných domů

Stavbu rodinného domu si u nás můžete objednat na klíč nebo také pouze základovou desku, hrubou stavbu nebo stavbu v některé fázi výstavby.

Velký důraz u stavby domu klademe na kvalitní konstrukci základů, které pak tvoří důležitou část stavby celého domu.

Stavba rodinných domů na klíč

Stavbu rodinného domu na klíče provádíme opravdu od základů. Začínáme konzultací a  prohlédnutím Vašeho pozemku. V případě, že nemáte žádný projekt, můžeme Vám ho zajistit jak typizovaný, tak individuální. Zajistíme Vám i stavební povolení a konečnou kolaudaci. Veškeré stavební práce s Vámi budeme v průběhy stavby konzultovat. Samozřejmě jsme schopni zajitsit i venkovní úpravy, zahradní práce a pokládku venkovní dlažby a stavbu plotu.

 

Stavba domu na klíč se skládá z několika na sebe navazujících etap:

Tato etapa začíná zemními pracemi, poté se položí základy domu včetně základové desky rodinného domu. Provede se rozvod inženýrský sítí v základech domu. Dále je pak nutná hydroizolace a případná izolace proti radonu.

Toggle ContentZačíná se výstavbou obvodového zdiva a pokračuje se výstavbou příček nosných a nenosných a stropů a základu schodiště. Dále je na řadě střecha od tesařských konstrukcí, po pokládku střešní krytiny a následné umístění střešních oken. Dokončí se klemířské prvky a také komín.

Osazují se na domu vchodové a balkónové dveře, dále se umísťují parapety oken. Osadí se i případná garážová vrata. Dále i podbití střechy – podhledy.

V této etapě se provádí hrubé úpravy v interiéru domu – začíná se rozvody elektřiny, vody, kanalizace a topení. Dále se pak připravuje hydroizolace, tepelná izolace a hrubé podlahy. Je potřeba rozvést telefonní, anténnové a internetové kabely. Namontovat zárubně a provést vnitřní omítky a sádrokartonové podhledy a příčky. Dále vnější inženýrské sítě.

Provede se vnější fasáda, podlahy a prahy, osadí se vnitřní dveře, obklady a dlažby. Obloží se schodiště a provedou se malířské a tapetářské práce. Dokončí se elektro – zásuvky a vypínače.

Zde se instaluje osvětlovací technika, položí se případné koberce a instalují se žaluzie a závěsy. Provede se montáž případného bezpečnostního systému.
a další . . .

Podívejte se, jak vypadá stavba domu na klíč - RD Mukařov

Spolupracujeme