rodinné domy na klíč a stavební práce

[rt_menu_style nav_menu=“SLUŽBY“]

Zavolejte nám

Potřebujete renovaci na váš stávající byt nebo dům? Zajímá vás cena stavby nového domu nás? Zavolejte nám, rádi vám provedeme kalkulaci.

+420 602 586 769

[lea_button_style title=“KONTAKTUJTE NÁS“ align=“center“ i_align=“right“ icon_fontawesome=“fa fa-long-arrow-right“ font_color=“#0a0a0a“ use_theme_fonts=“yes“ button_hover_style=“four“ font_hover_color=“#000000″ add_icon=“true“ button_font_size=“13px“ button_design_css=“.vc_custom_1573766308937{margin-top: 0px !important;padding-top: 10px !important;padding-right: 26px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 26px !important;background-color: #ffffff !important;border-radius: 35px !important;}“ link=“url:http%3A%2F%2Ftest.dragur.cz%2Fkontaktujte-nas-2%2F|title:Kontaktujte%20n%C3%A1s||“]

Ploty
a zámkové dlažby

Nabízíme stavbu zděných plotů, kovových i plastových plotů.

U zděných plotů je potřeba před pokládkou zhotovit základy, které sahají až do nezámrzné hloubky. Následně jsou základy vysypány zhutnělým štěrkopískem. Poté se pokládá váztuž  a betonáž.

Kovové jednoduché ploty stavíme hlavně jako předěl mezi jednotlivými pozemky.

Nabídneme Vám plot vhodný přímo k Vašemu domu a k účelu, pro který je plot stavěn.

Dlažba

Betonová zámková dlažba se používá pro pěší cesty, vjezdy i parkovací stání.

Základ kvalitní venkovní dlažby je příprava podloží. Dále je potřeba pevný podklad, na který se používá kamenná drť, která se následně hutní vibrační deskou. Poté se pokládá jemná podkladní vrstva. Merzitím se se zpravidla osazují obrubníky nebo palisády. Na dokonale vyrovnaný povrch se pak pokládá zámková dlažba.

Ukázky posledních realizací

[fancygallery id="5" album="5"]